Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Odin

Është emri yt Odin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Othman, Othomann, Othin, Otwin, Otman, Ottone, Odön, Othni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odina, Odiane, Oddny, Otten, Odunayo, Odine, Odana Yan, Odiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4050 Odin's në Facebook. Pozicioni #12047
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga OdinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odin? Voto për emrin tënd