Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Odiana

Është emri yt Odiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Othman, Odin, Othomann, Othin, Otwin, Otman, Ottone, Odön
Vajza me tinguj të ngjashëm:Odina, Odiane, Oddny, Otten, Odunayo, Odine, Odana Yan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Odiana's në Facebook. Pozicioni #493747
Kategoritë:
Komente nga OdianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odiana? Voto për emrin tënd