Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arne.
Është emri yt Arne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnout
Variante:Arnette
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12085 Arne's në Facebook. Pozicioni #5071
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga ArnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arne? Voto për emrin tënd