Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mads

Është emri yt Mads? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mattheus
Djem me tinguj të ngjashëm:Matias, Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mindsay, Mitzi, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5775 Mads's në Facebook. Pozicioni #9128
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MadsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mads? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mads? Voto për emrin tënd