Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Theo

Është emri yt Theo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodorus
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Ted, Tut, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57040 Theo's në Facebook. Pozicioni #1501
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga TheoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Theo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Theo? Voto për emrin tënd