Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mathias

Është emri yt Mathias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Matthias
Djem me tinguj të ngjashëm:Matias, Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mindsay, Mitzi, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 226 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 207 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 206 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22340 Mathias's në Facebook. Pozicioni #3107
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore çek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga MathiasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mathias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mathias? Voto për emrin tënd