Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christoffer

Është emri yt Christoffer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christoforus
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Christopher, Cristofer, Cristofor, Christphor, Christofer, Cristopher, Christoper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10130 Christoffer's në Facebook. Pozicioni #5878
Kategoritë:Emrat skandinave - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga ChristofferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christoffer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christoffer? Voto për emrin tënd