Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christoper

Është emri yt Christoper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kristophoros
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Christopher, Cristofer, Cristofor, Christofer, Christphor, Cristopher, Christoffer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5830 Christoper's në Facebook. Pozicioni #9061
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga ChristoperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christoper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christoper? Voto për emrin tënd