Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristoforo

Është emri yt Cristoforo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christopher
Djem me tinguj të ngjashëm:Christopher, Cristofer, Cristofor, Christphor, Christofer, Cristopher, Christoffer, Christoper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Cristoforo's në Facebook. Pozicioni #83823
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CristoforoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristoforo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristoforo? Voto për emrin tënd