Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christofora

Është emri yt Christofora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christoforus
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Christopher, Cristofer, Cristofor, Christphor, Christofer, Cristopher, Christoffer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christophora
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Christofora's në Facebook. Pozicioni #641859
Kategoritë:
Komente nga ChristoforaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christofora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christofora? Voto për emrin tënd