Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christopher

Është emri yt Christopher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christoforus
Variante:Cristobal, Cristoforo, Kilikikopa, Risto, Христо, Ристо
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Cristofer, Cristofor, Christofer, Christphor, Cristopher, Christoffer, Christoper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 195 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 113 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 182 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 178 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1201865 Christopher's në Facebook. Pozicioni #64
Kategoritë:Emrat biblikë - Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga ChristopherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christopher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christopher? Voto për emrin tënd