Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christofer

Është emri yt Christofer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Christopher, Cristofer, Cristofor, Christphor, Cristopher, Christoffer, Christoper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4665 Christofer's në Facebook. Pozicioni #10742
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ChristoferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christofer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christofer? Voto për emrin tënd