Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristopher

Është emri yt Cristopher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kristophoros
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoforo, Christopher, Cristofer, Cristofor, Christphor, Christofer, Christoffer, Christoper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Christofora, Christophora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10745 Cristopher's në Facebook. Pozicioni #5598
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga CristopherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristopher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristopher? Voto për emrin tënd