Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristobal

Është emri yt Cristobal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christopher
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoval, Christoffel, Cristiobal, Christóbal, Chrisstoffel, Cristóbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristabel, Christabel, Christabelle, Christable, Christabella, Cristabell, Cristabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7045 Cristobal's në Facebook. Pozicioni #7814
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga CristobalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristobal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristobal? Voto për emrin tënd