Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christabella

Është emri yt Christabella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoval, Cristobal, Christoffel, Cristiobal, Christóbal, Chrisstoffel, Cristóbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristabel, Christabel, Christabelle, Christable, Cristabell, Cristabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 460 Christabella's në Facebook. Pozicioni #60090
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ChristabellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christabella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christabella? Voto për emrin tënd