Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christoffel

Është emri yt Christoffel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christoforus
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoval, Cristobal, Cristiobal, Christóbal, Chrisstoffel, Cristóbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristabel, Christabel, Christabelle, Christable, Christabella, Cristabell, Cristabelle
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Christoffel's në Facebook. Pozicioni #74076
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga ChristoffelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christoffel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christoffel? Voto për emrin tënd