Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gustav

Është emri yt Gustav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gustaaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Gusztav, Gustavo, Gustaof, Gustave, Gustaf, Gustaaf, Guustaaf, Gia Tiệp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gustaafa, Godiva, Gustavia, Gustava, Gathbiyya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12105 Gustav's në Facebook. Pozicioni #5064
Kategoritë:Emra gjermanë - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1920




Komente nga Gustav



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gustav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gustav? Voto për emrin tënd