Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Godiva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Godiva.
Është emri yt Godiva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gustav, Gusztav, Gustavo, Gustaof, Gustave, Gustaf, Gustaaf, Guustaaf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gustaafa, Gustavia, Gustava, Gathbiyya
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 645 Godiva's në Facebook. Pozicioni #47056
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GodivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godiva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godiva? Voto për emrin tënd