Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gusztav

Është emri yt Gusztav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gotstaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Gustav, Gustavo, Gustaof, Gustave, Gustaf, Gustaaf, Guustaaf, Gia Tiệp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gustaafa, Godiva, Gustavia, Gustava, Gathbiyya
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Gusztav's në Facebook. Pozicioni #154858
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GusztavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gusztav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gusztav? Voto për emrin tënd