Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gustaf

Është emri yt Gustaf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gustaaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Gustav, Gusztav, Gustavo, Gustaof, Gustave, Gustaaf, Guustaaf, Gia Tiệp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gustaafa, Godiva, Gustavia, Gustava, Gathbiyya, Guddappa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3725 Gustaf's në Facebook. Pozicioni #12896
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga GustafPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gustaf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gustaf? Voto për emrin tënd