Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olav

Është emri yt Olav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olaf, Olf, Olof, Oleif, Olov, Olave, Olavi, Olev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olivia, Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olive, Olivie, Olpop
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3195 Olav's në Facebook. Pozicioni #14466
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e shkurtër - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga OlavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olav? Voto për emrin tënd