Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olave

Është emri yt Olave? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:olaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Olaf, Olf, Olof, Olav, Oleif, Olov, Olavi, Olev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olivia, Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olive, Olivie, Olpop
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Olave's në Facebook. Pozicioni #430872
Kategoritë:Emra norvegjeze
Komente nga OlavePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olave? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olave? Voto për emrin tënd