Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olive

Është emri yt Olive? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olaf, Olf, Olof, Olav, Oleif, Olov, Olave, Olavi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olivia, Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olivie, Olpop, Ooliab
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33175 Olive's në Facebook. Pozicioni #2252
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga OlivePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olive? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olive? Voto për emrin tënd