Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olof

Është emri yt Olof? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Olaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Olaf, Olf, Olav, Oleif, Olov, Olave, Olavi, Olev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olivia, Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olive, Olivie, Olpop
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3900 Olof's në Facebook. Pozicioni #12408
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga OlofPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olof? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olof? Voto për emrin tënd