Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olaf

Është emri yt Olaf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Amhlaoibh, Auley, Auliffe, Olof
Djem me tinguj të ngjashëm:Olf, Olof, Olav, Oleif, Olov, Olave, Olavi, Olev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olivia, Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olive, Olivie, Olpop
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6800 Olaf's në Facebook. Pozicioni #8018
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga OlafPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olaf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olaf? Voto për emrin tënd