Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joakim

Është emri yt Joakim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Joachim
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15560 Joakim's në Facebook. Pozicioni #4159
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga JoakimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joakim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joakim? Voto për emrin tënd