Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magnus

Është emri yt Magnus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Mogens
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximus, Maximous, Msamaki, Min-Kyung, Maximos, Mishenka, Misenus, Minh Cường
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mackynsie, Makenzi, Makenzie, Min-Jung, Mckenzie, Mckinzey, Meckenzie, Maxence
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33870 Magnus's në Facebook. Pozicioni #2214
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga MagnusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magnus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magnus? Voto për emrin tënd