Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maximus

Është emri yt Maximus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Magnus, Maximous, Msamaki, Min-Kyung, Maximos, Mishenka, Misenus, Minh Cường
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mackynsie, Makenzi, Makenzie, Min-Jung, Mckenzie, Mckinzey, Meckenzie, Maxence
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10445 Maximus's në Facebook. Pozicioni #5734
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga MaximusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maximus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maximus? Voto për emrin tënd