Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Min-Jung

Është emri yt Min-Jung? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximus, Magnus, Maximous, Msamaki, Min-Kyung, Maximos, Mishenka, Misenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mackynsie, Makenzi, Makenzie, Mckenzie, Mckinzey, Meckenzie, Maxence, Mijnke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Korean
Komente nga Min-JungPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Min-Jung? Voto për emrin tënd


Është emri yt Min-Jung? Voto për emrin tënd