Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore rumun emrat boy

#Emër Kuptimi
1 Abiel
2 Adelin
3 Adi
4 Adiel
5 Adrian
6 Afrim
7 Alberto
8 Aldea
9 Alek
10 Alessio
11 Alex
12 AlexandruMbrojtësi i popullit
13 Alexei
14 Alini ndershëm
15 Amir
16 Andreas
17 Andrei
18 Antal
19 ArianMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
20 Aris
21 ArmanBurrëri
22 Armin
23 Artur
24 AurelAr
25 Ayan
26 Banu
27 Bel
28 Bogdan
29 Bora
30 Calin
31 Catalin
32 Cezar
33 Christopher
34 Ciprian
35 Claudiu
36 Clintock
37 Codrin
38 Coman
39 Constantin
40 Cornel
41 Cosmin
42 Costel
43 Costi
44 Cristi
45 Cristian
46 Daia
47 Damian
48 Dan
49 DanielPerëndia është gjykatësi im
50 Darius
Shfaq më shumë emra

Popullore rumun emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adela
2 Adelina
3 Adina
4 Adriana
5 Alessandra
6 Alessia
7 Alexa
8 Alexandra
9 Alexandrina
10 Alexia
11 Alice
12 Alina
13 Alisa
14 Alondra
15 AlyssaFisnik
16 Amalia
17 Ana
18 Ana Maria
19 Ana-Maria
20 AnabelaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
21 Anaïs
22 Anamaria
23 Anastasia
24 Anca
25 Anda
26 Andra
27 Andrada
28 Andreea
29 Angela
30 Anisa
31 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
32 Antonela
33 Antonia
34 Ariadna
35 ArinaPaqe
36 Armina
37 Astrid
38 AureliaAr
39 Aylin
40 Bahar
41 Beatrice
42 BetinaPërkushtuar për Zotin
43 Bianca
44 Briana
45 Camelia
46 Carla
47 CarmelinaAr
48 Carmen
49 Carolina
50 Cataleya
Shfaq më shumë emra

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ