Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ciprian

Është emri yt Ciprian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cipriano, Cebrian, Cyprien, Coburn, Cyprian, Cypriaan, Ciprián
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caprina, Cipriana, Cyprine, Cypriane, Cheverny, Cypriana, Casperina, Cyprienne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9065 Ciprian's në Facebook. Pozicioni #6388
Kategoritë:Emrat rumune - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga CiprianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ciprian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ciprian? Voto për emrin tënd