Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cyprienne

Është emri yt Cyprienne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cipriano, Cebrian, Cyprien, Coburn, Cyprian, Ciprian, Cypriaan, Ciprián
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caprina, Cipriana, Cyprine, Cypriane, Cheverny, Cypriana, Casperina, Casparina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Cyprienne's në Facebook. Pozicioni #529708
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CypriennePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cyprienne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cyprienne? Voto për emrin tënd