Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caprina

Është emri yt Caprina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cipriano, Cebrian, Cyprien, Coburn, Cyprian, Ciprian, Cypriaan, Ciprián
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cipriana, Cyprine, Cypriane, Cheverny, Cypriana, Casperina, Cyprienne, Casparina
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Caprina's në Facebook. Pozicioni #94857
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CaprinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caprina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caprina? Voto për emrin tënd