Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constantin

Është emri yt Constantin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Constantino, Constantine, Constantyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constantina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9040 Constantin's në Facebook. Pozicioni #6410
Kategoritë:Emra italiane - Popullore rumun emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga ConstantinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constantin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constantin? Voto për emrin tënd