Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constantine

Është emri yt Constantine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constans
Variante:Konstantinos, Konstantina, Κωνσταντινα, Κωνσταντινος, Kostyantyn, Костянтин
Djem me tinguj të ngjashëm:Constantin, Constantino, Constantyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constantina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7725 Constantine's në Facebook. Pozicioni #7239
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga ConstantinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constantine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constantine? Voto për emrin tënd