Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constans

Është emri yt Constans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Constance, Constant, Constantia, Constantijn, Constantin, Constantina, Constantine, Constantino, Constantinus, Constanze, Costantino, Costanzo, Cus, Konsta, Konstans, Konstantin, Konstantine, Konstantyn, Konstanze, Konstatin, Kostek, Stance, Stans, Stantn
Djem me tinguj të ngjashëm:Constanzo, Công Tùng, Cường Dũng, Constâncio, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constanza, Constance, Constancy, Constancia, Constanca, Constanzie, Constanze
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Constans's në Facebook. Pozicioni #404938
Kategoritë:
Komente nga ConstansPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constans? Voto për emrin tënd