Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Costantino

Është emri yt Costantino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Costantin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cao Thanh Thien, Châu Thị Mỹ Duyên, Cao Thi My Duyen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 645 Costantino's në Facebook. Pozicioni #47092
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga CostantinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Costantino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Costantino? Voto për emrin tënd