Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constantina

Është emri yt Constantina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Constantin, Constantino, Constantine, Constantyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constantin, Constantino, Constantine, Constantyn
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1730 Constantina's në Facebook. Pozicioni #22884
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ConstantinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constantina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constantina? Voto për emrin tënd