Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constanzo

Është emri yt Constanzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Công Tùng, Cường Dũng, Constâncio, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constanza, Constance, Constancy, Constancia, Constanca, Constanzie, Constanze
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Constanzo's në Facebook. Pozicioni #1264519
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ConstanzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constanzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constanzo? Voto për emrin tënd