Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constancia

Është emri yt Constancia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Constanzo, Công Tùng, Constâncio, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constanza, Constance, Constancy, Constanca, Constanzie, Constanze, Constans
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Constancia's në Facebook. Pozicioni #43297
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga ConstanciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constancia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constancia? Voto për emrin tënd