Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constance

Është emri yt Constance? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Constanzo, Công Tùng, Cường Dũng, Constâncio, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constanza, Constancy, Constancia, Constanca, Constanzie, Constanze, Constans
Vlerësimi:
4/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 44745 Constance's në Facebook. Pozicioni #1795
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ConstancePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constance? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constance? Voto për emrin tënd