Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Konstantin

Është emri yt Konstantin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constans
Variante:Kosta, Kostya, Константин
Djem me tinguj të ngjashëm:Konstandine, Konstantyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Konstantine, Konstantina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12930 Konstantin's në Facebook. Pozicioni #4815
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga KonstantinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Konstantin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Konstantin? Voto për emrin tënd