Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Konsta

Është emri yt Konsta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Kang-Dae, Kincaid, Knight, Khamzat, Khương Duy, Kunshady, Khang Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kokyangwuti, Kiều Nguyệt, Khoa Minh Nguyệt, Komangsuati, Khương Hoạt, Kang Dae-Ho, Kanye West, Kang Tae Oh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Konsta's në Facebook. Pozicioni #123363
Kategoritë:Emra latin - Popullore fund emrat boy
Komente nga KonstaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Konsta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Konsta? Voto për emrin tënd