Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Knight

Është emri yt Knight? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kang-Dae, Konsta, Kincaid, Khamzat, Kohkahycumest, Kaneonuskatew, Khương Duy, Kunshady
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kokyangwuti, Kiều Nguyệt, Khoa Minh Nguyệt, Komangsuati, Khương Hoạt, Kang Dae-Ho, Kanye West, Kang Tae Oh
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2930 Knight's në Facebook. Pozicioni #15484
Kategoritë:
Komente nga KnightPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Knight? Voto për emrin tënd


Është emri yt Knight? Voto për emrin tënd