Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Konstanze

Është emri yt Konstanze? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Constans
Djem me tinguj të ngjashëm:Konstancji, Konstanz, Konstaninos, Konstans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Konstanza, Konstancja, Kwangtung, Konstanse, Khổng Thúy Hằng
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Konstanze's në Facebook. Pozicioni #68098
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KonstanzePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Konstanze? Voto për emrin tënd


Është emri yt Konstanze? Voto për emrin tënd