Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Konstanz

Është emri yt Konstanz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:constantine
Djem me tinguj të ngjashëm:Konstancji, Konstaninos, Konstans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Konstanze, Konstanza, Konstancja, Kwangtung, Konstanse, Khổng Thúy Hằng
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Konstanz's në Facebook. Pozicioni #392456
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KonstanzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Konstanz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Konstanz? Voto për emrin tënd