Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alek

Është emri yt Alek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexandros
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8195 Alek's në Facebook. Pozicioni #6910
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat e shkurtër - Popullore rumun emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga AlekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alek? Voto për emrin tënd