Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore italian emrat boy

#Emër Kuptimi
1 Abderrahim
2 Abimael
3 Achraf
4 Agron
5 Alanshkëmb
6 Alban
7 Alberto
8 Albion
9 Aldo
10 Alekos
11 Aleksandar
12 Alessandro
13 Alessio
14 Alexander
15 AlexandruMbrojtësi i popullit
16 Alini ndershëm
17 AltinAr
18 Amar
19 Amarildo
20 Amin
21 Amine
22 Anas
23 Anderson
24 Andrea
25 Angelo
26 Anis
27 Antonio
28 Arben
29 Ardit
30 ArianMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
31 Arin
32 Arion
33 Arjan
34 Armin
35 Arsen
36 Artan
37 Assane
38 Axl
39 Ayman
40 Ayoub
41 Ayrton
42 Ayser
43 Bellamy
44 Benyounes
45 Bilal
46 Billy
47 Brayan
48 Bruno
49 Bryan
50 Carlo
Shfaq më shumë emra

Popullore italian emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Abir
2 AdeleFisnik
3 Adriana
4 Alaska
5 Alessandra
6 Alessia
7 Alexa
8 Alexandra
9 Alice
10 Aline
11 Alisia
12 Alissia
13 Anahi
14 Andra
15 Andrada
16 Andreea
17 Angela
18 Angelica
19 Anila
20 Anisa
21 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 Anthea
23 Antonella
24 Arianna
25 ArinaPaqe
26 Asia
27 Asjashpresoj
28 Asmaa
29 Asya
30 AuroraAr
31 Aziza
32 Barbara
33 Béatrice
34 Beatrice
35 Benedettabekuar
36 Bianca
37 Bleona
38 Bouchra
39 Britney
40 Camilla
41 Carla
42 Carlotta
43 Carmen
44 Cataleya
45 Catalinapastër ose të pastër
46 CaterinaTë pastër dhe të pastër
47 Chaima
48 Chaimaa
49 Chiara
50 Cinzia
Shfaq më shumë emra

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ