Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abimael

Është emri yt Abimael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abiel
Djem me tinguj të ngjashëm:Avenil, Avniel, Avenelle, Avenall, Aveneill, Avenill, Avenell, Avenel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avemile
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1780 Abimael's në Facebook. Pozicioni #22409
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore italian emrat boy
Komente nga AbimaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abimael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abimael? Voto për emrin tënd