Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristína

Është emri yt Kristína? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 291045 Kristína's në Facebook. Pozicioni #385
Kategoritë:
Komente nga KristínaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristína? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristína? Voto për emrin tënd